هتل آپارتمان ملل

هتل آپارتمان ملل

هتل آپارتمان ملل یکی از واحدهای نمونه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد که با فاصله ایی کمتر از 5 دقیقه تا حرم مطهر با کادری مجرب افتخار پذیرایی از میهمانان و زوار محترم ثامن الحجج (ع) دارد.
تنوع واحد درخواستی:
هتل آپارتمان ملل دارای واحدهای متنوع و زیبا با سلیقه های مختلف جهت مهمانان خارجی و داخلی می باشد. 1- آپارتمان یک خوابه. 2- آپارتمان دو خوابه. 3- آپارتمان سه خوابه (کانکت روم) . 4- آپارتمان رویال پنهوس. 5- سوئیت مخصوص عروس و داماد.
امکانات هتل آپارتمان ملل:
سیستم سرمایشی و گرمایشی اسپلیت – خدمات خانه داری روزانه سیستم پیشرفته اعلام حریق – لاندری – مبل تخت خوابشو- سرویس بهداشتی فرنگی – پاورسوئیچ- رستوران- امکان طبخ غذا با ظروف کامل در اتاق – لابی مدرن کافی شاپ - دسترسی اینترنت در آپارتمان – كافي شاپ – لابی مدرن – ADSL وایرلس - ویلچر و کالسکه اطفال – صندوق امانات هتلی و سیستم حفاظتی پیشرفته- تسهیلات پستی و تبدیل ارز- تهیه بلیط هواپیما و قطار- خدمات ترجمه فاکس و پذیرش 24 ساعته می باشد.
افتخارات:

  • کسب لوح سپاس از ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و معاون ریاست جمهور به عنوان واحد هتل آپارتمان نمونه در خراسان رضوی.
  • کسب لوح تقدیر از مدیریت نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی مشهد.
  • ایجاد تبلیغات گسترده در مجلات – صدا و سیما – سایت های اینترنتی و شرکت در نمایشگاهها جهت گسترش فرهنگ گردشگری در مشهد مقدس و تشویق میهمانان به مسافرت با در نظر گرفتن تسهیلات.
  • همکاری مستمر با طرح سفر کارت ملی و بن سفر.
  • کسب لوح تقدیر از نمایشگاههای گردشگری داخلی و خارجی و سازمان ها و شرکت های طرف قرارداد جهت موفقیت در امر مشتری مداری و کیفیت خدمات.
  • فراگیری و آموزش پرسنل هتل در آموزشگاههای هتلداری زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و اخذ مدارک معتبر سازمان.
  • به روز کردن فعالیت ها و خدمات هتل توسط مشاورین هتلداری جهت کیفیت انجام خدمات هتل.

یکی از عوامل موثر در ارتقاء کلاس و رتبه بندی هتلها استفاده از اشیاء قدیمی در لابی هتل می باشد که هتل آپارتمان ملل با استفاده از اشیاء قدیمی مربوط به مجموعه شخصی باعث جلب نظر زائران و مسافران گردیده است تا بدانجا که این مدیریت در نظر دارد در صورت تامین امکانات اولین هتل موزه ایران را به ثبت برساند.
اطلاعات تماس:
آدرس هتل آپارتمان ملل: مشهد، خيابان امام رضا، امام رضا 1، هتل آپارتمان ملل
تلفن: 05112230226 و 05112230227
فكس: 05112213656
ايميل: info[at]melalhotel.com
وب سایت: www.melalhotel.com

آدرس هتل های مشهد

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید