جواهری مهر آذر توس در کارخانه ای با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا خدمات طراحی و پرینت سه بعدی-ریخته گری و آبکاری را به همکاران محترم ارائه می نماید.

جواهری مهرآذر توس - طراحی و پرینت سه بعدی، ریخته گری، آبکاری

جواهری مهر آذر توس افتخار دارد در کارخانه ای با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا، در کمترین زمان ممکن توام با بهترین کیفیت، خدمات ذیل را به همکاران محترم ارائه نماید:

طراحی
در این زمینه دو نوع خدمات صورت میگیرد:
طراحی انواع مدل های انگشتر مردانه و زنانه، ست حلقه، نیم ست و تمام ست زنانه، کارهای فیوژن توسط طراح مجرب و آموزش دیده فنی و حرفه ای کشور.

پرینت تمامی طرح ها با کمترین ساپورت و با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن با بهترین رزین ریخته گری موجود در بازار بین المللی با تکنولوژی 3D محصول آمریکا.

ریخته گری
ارائه خدمات ریخته گری همراه با فشار در خلاء، انواع فیوژن، انگشتر مردانه و زنانه، سرویس، پایه جواهر و کارهای نگین دار بدون هر تغییر در سنگ های قیمتی با استفاده از سیستم Single gaz که سطحی صاف و بدون خرده و شکنندگی ایجاد می کند و برگرفته از تکنولوژی Yasui محصل ژاپن.

آبکاری
ارائه خدمات آبکاری زرد، سفید، دورنگ و ... انواع آبکاری های مردانه، زنانه، فیوژن، نگین دار طرح طرح تایلندی، ست و نیم ست و سرویس های جواهری در کمترین زمان و بهترین کیفیت و ماندگاری ضمانتی یک ساله با تکنولوژی Uybacelik محصول مشترک ترکیه و آلمان.

خدمات کلی جواهری مهرآذر توس
طراحی زیورآلات طلا و نقره با تکنولوژی 3D آمریکا - پرینت سه بعدی
ریخته گری همراه با فشار در خلاء با تکنولوژی Yasui ژاپن
آبکاری، سفید، زرد، دورنگ و ... با تکنولوژی Uybacelic ترکیه و آلمان

ارائه ویژه ما برای حلقه های ازدواج که با ضبط کردن صدای عروس و داماد هنگام گفتن بله و حک موج صدای آنان روی حلقه ازدواج صورت می گیرد.

ارتباط با ما

وبسایت ویژه:

لینک ویژه: bazar-mashad.com/2805

مدیریت: طوسی - محمدزاده

تلفن: 32213933 051 /

همراه: 09157175283 / 09398730057

تلگرام: @

اینستاگرام: @

فیسبوک: @

وب سایت:

آدرس: مشهد، بازار امام رضا(ع) از طرف فلکه آب، بازار سوم، بالای بانک ملی، پلاک 2/624

فکس:

ایمیل: MehrAzarToos@yahoo.com

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید