اسپادانا

طراحی و نظارت شرکت اسپادانا

درباره شرکت اسپادانا

شرکت طراحی و نظارت اسپادانا در سال 2014 در ایران به ثبت رسیده است تا با عملکرد تخصصی در ایجاد و یا بهینه سازی طراحی و نظارت فرایندها سبب ارائه بهتر محصولات و خدمات به کشور شود. این شرکت دارای تیم خبره طراحی فرایند، مدیریت طرح و مدیرت پروژه می باشد و بخصوص در حوزه احداث سایت های مخابراتی ، پروژه های عمرانی و طراحی مرکز کنترل یکپارچه زنجیره تامین مدعی بهترین مشاور برای شما می باشد. طراحی و نظارت: شامل مطالعه و بررسی استراتژی سازمان شما ، تحلیل، ایجاد یا بهینه سازی فرایندها، طراحی مرکز کنترل یکپارچه زنجیره تامین، طراحی فعالیت ها و جزییات و نقشه های اجرایی، طراحی نوع و نحوه نظارت بر فرایندها و انجام کامل نظارت و تقبل مسئولیت میباشد.

اطلاعات تماس

تلفن: 44299728-44260673-021
همراه: ---
مدیریت: ---
ایمیل : ایمیل گروه اسپادانا
کانال تلگرام: ---
اینستاگرام: ---
وب سایت : www.espadanagroup.com
نشانی شرکت طراحی و نظارت اسپادانا: تهران، بلوار شهدای صادقیه، نبش کسرایی، پلاک 22، ساختمان اسپادانا، شرکت طرح و نظارت اسپادانا
نشانی صفحه: www.bazar-mashad.com/149

محصولات و خدمات شرکت

طراحی و ساخت کاشی: شرکت اسپادانا از سال 2015 برای اولین بار در کشور اقدام به طراحی و نظارت مرکزی بر زنجیره تولید کاشی و سرامیک مطابق با طرح درخواستی مشتری کرد، حجم تولیدات محدود و غیر قابل تکرار و با طرح مخصوص مشتری می باشد و در این حوزه علاوه بر تامین نیاز مشتریان خاص در تامین کاشی و سرامیک، تولید طرح های منحصر به فرد برای مرمت و بازسازی آثار باستانی و اماکن مذهبی نیز از جمله محصولات شرکت است.

توسعه تجارت: بخش توسعه تجارت با انتقال دانش و تجربیات روز طراحی و نظارت فرایندها با مشارکت شرکت های مطرح خارجی علاوه بر ارتقای دانش سازمانی خود برای ارئه بهتر محصولات و خدمات، آماده برگزاری دوره های آموزشی با حضور اساتید مطرح دنیا می باشد.

نقشه محل

نقشه مکان شرکت طراحی و نظارت اسپادانا با ثبت در تبلیغات ویژه اصناف قابل مشاهده است ...

گالری تصاویر شرکت طراحی و نظارت اسپادانا

گالری تصاویر شرکت طراحی و نظارت اسپادانا با ثبت در تبلیغات ویژه اصناف قابل مشاهده است ...

جهت ویرایش اطلاعات این صفحه تماس بگیرید.
تلفن: 09157137952 - 38648118-051
تلگرام: https://t.me/bazar_mashhad

دفتر و شرکت مهندسی مشهد بازدید: 6873
چاپ
وب سایت توسط فایروال محافظت میشود بازار مشهد!