شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات برتراندیشان توس

آموزشگاه برتراندیشان IT

شرکت فناوري اطلاعات و ارتباطات برترانديشان توس در سـال 1382 با ملحق شدن مهندسين و نيروهای متخصص و با هدف آموزش دوره‌های بين‌المـللی IT فعالـيت خود را آغاز نمـوده و اكنون با بهره گیری از مجرب ترین اساتید و مجهزترین لابراتوارهای آموزشی به عنوان یکی از مراکز فعال در عرصه آموزش مهارت های تخصصی صنعت انفورماتیک کشور امکان فراگیری کاربردی مفاهیم کلیدی دنیای فناوری اطلاعات را برای کلیه علاقه مندان فراهم آورده است.

این شرکت با بیش از 9سال سابقه فعالیت درخشان خود اکنون یکی از معتبرترین موسسات آموزشی- اجرایی در استان خراسان می باشد. همکاری با طیف وسیعی از دانشجویان ؛ سازمان ها ؛ کارخانجات و آموزش تعداد کثیری از متخصصین کارآمد همچنین آمار قابل توجه قبولی فارغ التحصیلان این موسسه در آزمون های بین المللی و ارایه جدیدترین استاندارهای آموزشی روز دنیا ، این مرکز را بعنوان موفق ترین برگزارکننده دوره های بین المللی IT در استان خراسان معرفی نموده است.

دپارتمان اشتغال

دپارتمان اشتغال مرکز فناوری اطلاعات برتراندیشان با هدف پیوند میان فارغ التحصیلان کارآزموده خود با بازار کار حرفه ای کشور در حال فعالیت می باشد که با توجه به ورود بخش قابل توجهی از فارغ التحصیلان به بازار کار، در سال 1390 این موسسه موفق به دریافت تندیس کارآفرین برتر در همایش ملی بزرگان کارآفرین کشور گردید.

دپارتمان مهندسی

دپارتمان مهندسی مرکز فناوری اطلاعات برتراندیشان با بهره گیری از تیم حرفه ای و با سابقه مدرسین و دانشجویان برگزیده خود اقدام به اجرای پروژه در حوزه های مختلف از جمله طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری ، آنالیز و ارائه راهکارهای امنیتی شبکه ، طراحی و پیاده سازی شبکه های VOIP و سیستم های ذخیره سازی نموده است.

دپارتمان آزمون

دپارتمان آزمون مرکز فناوری اطلاعات برتراندیشان جهت آرامش خاطر دانشجویان محترم علاقه مند شرکت در آزمون های بین المللی اقدام به برگزاری جلسات مشاوره رایگان، آزمون های شبیه سازی شده ادواری، دوره های آمادگی آزمون و تورهای علمی جهت حضور در آزمون های بین المللی در معتبرترین مراکز آزمون بین المللی نموده است.

دپارتمان آموزش

دپارتمان آموزش مرکز فناوری اطلاعات برتراندیشان با بیش از یک دهه فعالیت درخشان در عرصه آموزش مهارت های تخصصی صنعت انفورماتیک کشور و با بهره گیری از مجرب ترین اساتید استان و مجهزترین لابراتورهای آموزشی تا کنون افتخار آموزش بالغ بر 4000 دانشجوی علاقه مند را در طول فعالیت خود داشته است.

دوره های شبکه - دوره های امنیت - دوره های برنامه نویسی - دوره های گرافیک

اطلاعات تماس

تلفن: 38447040-051

شماره ارسال پیامک: 10008447040

مدیریت: ---

ایمیل: info[@]itbetters.com

وب سایت: www.itbetters.com

کانال تلگرام: ---

اینستاگرام: ---

نشانی شرکت برتراندیشان: مشهد، احمدآباد، خیابان قائم، بین قائم 11 و 13، پلاک 1/34

نقشه محل

نقشه مکان شرکت برتراندیشان پس از ثبت در تبلیغات ویژه اصناف قابل مشاهده است ...

گالری تصاویر شرکت برتراندیشان

گالری تصاویر شرکت برتراندیشان پس از ثبت در تبلیغات ویژه اصناف قابل مشاهده است ...

اطلاعات بیشتر: آموزشگاه و موسسه آموزشی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید