+ ثبت اطلاعات شغلی + ایجاد صفحه ویژه
 
 

استفاده از خمیر دندان برای پاکسازی و شستشو

استفاده از خمیر دندان برای پاکسازی و شستشو

روش های پاکسازی شیر آلات - پاکسازی سینک - ایجاد گرم کن بر روی شیشه عینک - شفاف سازی نقره جات - پاکسازی کف اتو - پاک کردن چراغ های خودرو با استفاده از خمیر دندان.

روش هایی برای مصرف درست آب

اسراف آب

شما به عنوان یک نفر هم می توانید در کنترل مصرف آب نقش ایفا کنید. با اتلاف آب و خشک شدن برخی منابع آبهای سطحی کشور ( رودخانه ، تالاب ، دریاچه ) برای جبران کم آبی در ایران اقدام به حفر چاه های عمیق ( چه با مجوز مسئولین و چه بدون مجوز ) و کشیدن آبهای زیرزمینی به سطح جهت استفاده از این آبها رو آورده اند که به گفته کارشناسان سطح این آبها نیز رو به کاهش است و اکنون چاهای عمیق تری نسبت به قبلا حفاری می شود.

نکات جدید خانه داری

خانه داری

نکات آموزنده و جدید خانه داری، این نکات به ما کمک می کند تا روشهای شستشو، نظافت، لکه گیری و تمیز کردن خانه و یا وسایل را آموخته و در زندگی خود به کار ببریم.

خانه تکانی مثل فوت آب خوردن

خانه تکانی مثل فوت آب خوردن

هر سال در آستانه قرار گرفتن سال جدید خانم های خانه دار با شور و شوق فراوان به پیشواز سال نو می روند، خانه تکانی نیز از جمله رسوم خانواده های ایرانی در قبل از نوروز می باشد و این مطلب نکات مهم خانه تکانی را یادآوری می کند.

توصیه های ایمنی استفاده از مواد شوینده

توصیه های ایمنی استفاده از مواد شوینده

راهکارهایی برای جلوگیری از مسمومیت با مواد شوینده جوهر نمک و سفیدکننده - نظافت سرویس بهداشتی و حمله آسم و تنگی نفس

روشهای لکه گیری فرش

فرش لکه دار

در این مطلب با روشهای لکه گیری فرش و از بین بردن انواع لکه هایی که ممکن است با ریختن مواد مختلف بر روی فرش به وجود بیاید آشنا می شوید.

 

ثبت اطلاعات شغلی، تبلیغات اینترنتی و نیازمندیهای عمومی مشهد

کپی رایت © 2011-2018 smart (bazar-mashad.com) کلیه حقوق مادی و معنوی نزد سایت بانک اطلاعات بازار مشهد محفوظ است
Design by : بازار مشهد.