+ ثبت اطلاعات شغلی + ایجاد صفحه ویژه
 
 

آیا خوردن میوه با معده خالی بهتر است؟

میوه

خیلی مهم است که بدانید چه وقت و چطور میوه بخورید. راه درست میوه خوردن چیست؟

آیا خوردن میوه با معده خالی بهتر است؟

این متن شما را آگاه می کند. تا آخر بخوانید و تا می توانید برای همه بفرستید. دکتر استفان مک با بسیاری از بیماران سرطانی غیر معمول برخورد می کند. ایشان قبل از پاک کردن بدن بیماران به وسیله انرژی خورشیدی، به شفای بیماری بیماران در بدن علیه مریضی باوردارند. متن زیر از ایشان را بخوانید:

این یکی از راهکار های درمان سرطان است.احتمال موفقیت من در درمان سرطان حدود %80 است. بیماران سرطانی نباید بمیرند. علاج سرطان تقریبا پیدا شده است و رمز آن در خوردن میوه است. چه باور کنید چه نکنید. من جدا متاسفم برای صدها بیماری که در راه درمان های رایج می میرند.

خوردن میوه:

همه ما فکرمی کنیم خوردن میوه به معنی خریدن، خرد کردن و گذاشتن در دهان است!

این به این آسانی که شما فکر می کنید نیست. خیلی مهم است که بدانید چه وقت و چطور میوه بخورید.

راه درست میوه خوردن چیست؟ میوه را بعد از وعده غذایی نخورید.

"میوه را باید با معده خالی میل کنید." وقتی میوه را با معده خالی میخورید نقش بزرگی در سیستم گوارش و تامین انرژی زیاد برای کاهش وزن و بقیه کارهای روزانه ایفا میکند.

میوه مهمترین بخش مواد غذایی است. فرض کنید دو تکه نان و تکه ای میوه خورده اید. تکه میوه آماده است مستقیم از گلو وارد معده شود درحالی که نان خورده شده قبل از میوه مانع آن می شود.

به عبارتی کل وعده نان و میوه هدر و فاسد شده و تبدیل به اسید می شوند. درست زمانی که میوه با غذا تداخل پیدا می کند بقیه مواد باقی مانده فاسد می شود. در نتیجه لطفا میوه را با معده خالی یا قبل از وعده غذایی میل کنید.

شنیده اید که مردم می گویند: هر وقت هندوانه می خورم آروق می زنم، وقتی میوه استوایی می خورم شکمم باد می کند، وقتی موز می خورم احساس اسهالی می گیرم و.... در واقع اگر میوه با معده خالی خورده شود هیچ یک از این مشکلات پیش نمی آید.

میوه با بقیه غذاها فاسد می شود و تولید گاز می کند در نتیجه دچار نفخ می شوید. سفیدی مو، کچلی، استرس زیاد و حلقه قهوه ای دور چشم اتفاق نمی افتد اگر میوه را با معده خالی بخورید.

براساس تحقیقات دکتر هربرت جز لیمو و پرتقال که اسیدی هستند همه میوه ها در بدن قلیایی می شوند. اگر شما رمز خوردن میوه را دریافتید پس راز زیبایی، طول عمر، سلامتی، انرژی، شادمانی و وزن نرمال را یافته اید.

وقتی می خواهید آبمیوه میل کنید فقط آب میوه تازه میل کنید نه آبمیوه داخل قوطی، بطری یا پاکت. حتی آبمیوه گرما دیده ننوشید. میوه های پخته نخورید چون هیچ ماده مفیدی به بدن نمی رساند!! شما فقط مزه آن را می چشید، پختن همه ویتامین ها را از بین می برد.

با این حال خوردن میوه تازه حتی از نوشیدن آب آن مفیدتر است. اگر میخواهید آبمیوه تازه میل کنید آن را جرعه جرعه و به آرامی بنوشید تا با بزاق دهان مخلوط شود قبل از این که آن را قورت دهید. شما میتوانید 3 روز "روزه" میوه بگیرید تا بدن کاملا تصفیه شود.

در طول این 3 روز فقط میوه بخورید وآبمیوه تازه بنوشید. شما سورپرایز می شوید وقتی دوستانتان از شادابی شما حرف می زنند.

کیوی: کوچک اما مقوی. کیوی منبع خوبی برای پتاسیم، منزیم، ویتامین E و فیبر است. همچنین ویتامین C آن دو برابر پرتقال است.

سیب: یک سیب در روز شما را از دکتر دور می کند! سیب کمی ویتامین C دارد. آنتی اکسیدان و فلاونوید که تقویت می کند ویتامین C را و احتمال سرطان روده و حملات قلبی و مغزی را کاهش می دهد.

توت فرنگی: میوه محافظ. توت فرنگی درصد زیادی از آنتی اکسیدان در مقایسه با بقیه میوه ها دارد و بدن را در مقابل سرطان، گرفتگی رگهای خونی و رادیکال های آزاد محافظت می کند.

ترجمه : فرهاد طاهری

دیدگاه‌ها  

0 #1 نداوحیدی 1395-08-24 11:16
باسلام و احترام

من یکی ز کارشناسان بهداشت محیط هستم و به خوبی میدونم که امروزه میوه ارگانیک نداریم پس چطور می تونیم این همه خاصیت رو ببینیم ولی نخوریم یه راه حل قطعی و علمی پیدا کنین مردم از این وضع دربیان و براحتی بتونن میوه بخورن راستش با ترس میوه میخوریم اخه همش سم و هزاران کار دیگه روی این میوه انجام میشه محض نگهداشتنش ولی به چه قیمتی

نوشتن دیدگاه

لطفا دیدگاهی مرتبط با موضوع صفحه ارسال نمایید


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

ثبت اطلاعات شغلی، تبلیغات اینترنتی و نیازمندیهای عمومی مشهد

کپی رایت © 2011-2018 smart (bazar-mashad.com) کلیه حقوق مادی و معنوی نزد سایت بانک اطلاعات بازار مشهد محفوظ است
Design by : بازار مشهد.