+ ثبت اطلاعات شغلی + ایجاد صفحه ویژه
 
 

اپلیکیشن در زمینه بازار بورس

اپلیکیشن در زمینه بازار بورس

نام این اپلیکیشن بازار بورس اسپارک پرافیت است، بهترین اپلیکیشن در زمینه یادگیری بازار بورس می باشد و استفاده از آن خیلی راحت است چون سازنده سعی کرده است تا جایی که ممکن می باشد آنرا به یک بازی سرگرم کننده شبیه سازی کند.

اپلیکیشن در زمینه بازار بورس

این اپلیکیشن رایگان است و علاوه بر آن میشود از طریق وب سایت sparkprofit.com استفاده کرد. کل این بازی روی امتیاز می گردد نه  روی پول واقعی. به این معنی که کاربران به هیچ وجه پول واقعی را از دست نمی دهند و اگر هم خیلی خوب پیش بروند این شرکت حتی به آنها پول پرداخت می کند و افراد می توانند تا سقف 1000 پوند در ماه از طریق این اپلیکیشن کسب درآمد کنند.

روش بازی با نموداری که از بازار بورس کشیده شده آن است که کاربران بتوانند افزایش یا کاهش بازار را تشخیص بدهند، اگر تشخیص آنها درست بود امتیاز کسب میکنند اگر هم اشتباه بود امتیازشان را از دست میدهند. زمانی که برای اولین بار در این اپلیکیشن ثبت نام کنید، تعدادی امتیاز بصورت اتوماتیک به کاربر تعلق میگیرد که بتواند بازی خود را با آنها شروع کند و زمانی که امتیاز آنها از 200 هزار امتیاز بالاتر برود این شرکت از طریق pay pal به آن افراد پول پرداخت می کند.

چه مقدار پول به امتیازات افراد تعلق میگیرد؟ یا هرچند وقت یکبار آنها پول ها را برای کاربران واریز میکنند؟ کاربران تا زمانیکه 200 هزار امتیاز دریافت نکنند هیچ مبلغی دریافت نمیکنند. اما اگر امتیاز آنها به 200 هزار برسد 30 پوند به آنها تعلق می گیرد و از آن به بعد هرچه بیشتر امتیاز داشته باشند، پول بیشتری دریافت میکنند که به طور هفتگی وارد حساب آنها میشود.

اینکار چه نفعی برای کاربران دارد؟ کاربران آنها در همه جای دنیا پراکنده اند، حتی از کشورهای هند و اندونزی کاربر فعال دارد. هدف شناسایی افرادی است که در بازار بورس نخبه هستند تا بتوانند از آنها ایده بگیرند.

نوشتن دیدگاه

لطفا دیدگاهی مرتبط با موضوع صفحه ارسال نمایید


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کامپیوتر و اینترنت

 

ثبت اطلاعات شغلی، تبلیغات اینترنتی و نیازمندیهای عمومی مشهد

کپی رایت © 2011-2018 smart (bazar-mashad.com) کلیه حقوق مادی و معنوی نزد سایت بانک اطلاعات بازار مشهد محفوظ است
Design by : بازار مشهد.