همکاری با وب سایت بازار مشهد

همکاری با سایت بازار مشهد

از کلیه افراد علاقه مند به همکاری با سایت بازار مشهد دعوت میشود پس از مطالعه دقیق متن زیر، فرم پایین صفحه را تکمیل نمایند.

زمینه همکاری

✓ تشویق اصناف به ایجاد وب سایت ویژه در سایت بازار مشهد.

ابتدا اصناف و وب سایت ویژه را تعریف میکنیم.

1- اصناف چیست؟

اصناف همان کسبه و فروشگاه ها و مغازه های بازار و خیابان هستند.

2- وب سایت ویژه چیست؟

وب سایت ویژه یک سایت اینترنتی است که بطور اختصاصی برای هر اصناف ایجاد میشود و شامل پنج ۵ صفحه با مشخصات منوهای زیر می‌باشد.
1- درباره ما
2- محصولات
3- گالری تصاویر
4- ویدیو
5- تماس با ما
(هزینه این وب سایت ویژه 60,000 تومان است و بصورت سالیانه تمدید می‌گردد.
‌‌» آشنایی بیشتر با وب سایت ویژه

روش همکاری با ما

فعالیت همکاران به این صورت است که به اصناف، مغازه ها و فروشگاه‌های سطح شهر مراجعه نمایند (یا بصورت تلفنی)، با معرفی سایت بازار مشهد به آنها و اینکه می‌توانند با پرداخت هزینه سالیانه به مبلغ 60,000 تومان وب سایت ویژه ای داشته باشند و آنها را تشویق به ایجاد وب سایت ویژه در بازار مشهد کنند.
(مطالب آموزشی جهت آشنایی بیشتر و پرسش و پاسخ اصولی و منطقی برای جذب اصناف را در پنل کاربران به طور رایگان در اختیار همکاران قرار میدهیم)

چه افرادی می‌توانند با سایت بازار مشهد همکاری داشته باشند؟

1- افراد غیر حرفه ای(حقوق غیر ثابت و درصدی)
2- افراد حرفه ای در بازاریابی(حقوق ثابت مشروط+درصد)

- افراد غیر حرفه ای(حقوق غیر ثابت و درصدی):
هر فردی که بتواند اصناف و فروشگاه یا مغازه ای را تشویق به ایجاد وب سایت ویژه کند و بواسطه این معرفی که باعث قرارداد بین سایت بازار مشهد و اصناف مورد نظر گردد، مبلغ ٪۳۰ از هر قرارداد را به عنوان پورسانت یا پاداش یا درصد در حساب بانکی خود دریافت می نماید. این مبلغ در انتهای هر روز به حساب او واریز میگردد.

- افراد حرفه ای در بازاریابی(حقوق ثابت مشروط +درصد):
اگر به عنوان بازاریاب حرفه ای مشغول به همکاری با ما بشوید حقوق ثابت ماهیانه به میزان 1,800,000 تومان دریافت میکنید مشروط به اینکه برای دریافت حقوق ثابت ماهیانه باید حداقل تعداد قراردادهای شما در ماه به ۴۰ قرارداد رسیده باشد در غیر اینصورت میزان حقوق آنماه مانند افراد غیر حرفه ای محاسبه می گردد.
نکته ۱: در صورتی که تعداد قراردادهای در ماه از ۴۰ قرارداد بیشتر شد، ضمن اینکه حقوق ثابت دریافت میکنید به ازای هر قرارداد اضافه ٪۳۰ درصد از مبلغ هر قرارداد به حقوق ثابت بازاریاب حرفه ای افزوده خواهد شد.
نکته ۲: نام و مشخصات تماس اصنافی که توسط بازاریاب حرفه ای در سایت بازار مشهد ایجاد وب سایت ویژه نموده به همراه تاریخ تمدید سالیانه آن قرارداد در اختیار بازاریاب حرفه ای قرار داده خواهد شد تا با پیگیری او در تاریخ مقرر جهت تمدید مجدد سالیانه از مزایای حقوق و پورسانت مجدد آن قرارداد بهره مند گردد.
نکته ۳: به هر یک از همکاران نام کاربری و رمز ورود اختصاص داده خواهد شد تا میز کار و میزان قراردادهای ماهیانه و سایر اطلاعات مربوطه را مشاهده نمایند.

جهت تمایل به همکاری فرم زیر را تکمیل نمایید.

✓ قبل از انتخاب گزینه نوع همکاری(افراد غیر حرفه ای و یا بازاریاب حرفه ای) از مطالعه دقیق مطالب فوق اطمینان حاصل فرمایید.

همکاری با ما
نام و نام خانوادگی

لطفاً نام و نام خانوادگی خود را بنویسید(حداکثر ۵۰ حرف)
سن

لطفاً سن خود را بنویسید!(حداکثر یک عدد ۲ رقمی)
تحصیلات

لطفاً تحصیلات خود را بنویسید(حداکثر ۵۰ حرف)
تلفن تماس

لطفا یک شماره تلفن جهت تماس وارد فرمایید(حداکثر ۱۱ رقم)
آدرس

لطفا آدرس خود را بنویسید(نهایت ۱۵۰ حرف)
نوع همکاری (*)

لطفا با مطالعه دقیق متن بالای صفحه انتخاب کنید که میخواهید به چه صورت با سایت بازار مشهد همکاری داشته باشید! بصورت افراد غیر حرفه ای و یا بصورت بازار یاب حرفه ای؟
شماره حساب بانک

لطفا شماره کارت ۱۶ رقمی خود را بنویسید.
کد امنیتی (*)
کد امنیتی   کد جدید
کد امنیتی اشتباه وارد شده است.