کسب درآمد با مرورگر استخراج ارز بیت کوین در کامپیوتر (ویندوز)

تاکنون روش های بسیاری برای کسب درآمد از اینترنت ابداع شده است در اکثر قریب به اتفاق آنها کاربر مجبور است به نوعی پشت سیستم بنشیند و فعالیت کند بطوری که وجود فیزیکی کاربر لازم است. ولی سعی داریم در اینجا کسب درآمد با مرورگر استخراج بیتکوین را معرفی کنیم که هم می تواند با حضور فیزیکی ما انجام شود و هم نیازی به حضور فیزیکی ما نداشته باشد. همانطور که می دانید بسیاری از کارهای روزمره اینترنتی ما با استفاده از چند مرورگر معروف می باشد مانند: فایرفاکس، گوگل کروم، اپرا، اینترنت اکسپلورر و ... اما به تازگی مرورگر جدیدی ساخته شده که با یک دلیل بسیار مهم کاربران استفاده از آن را به سایر مرورگرهای دیگر ترجیح می دهند و آن کسب درآمد از اینترنت توسط این مرورگر است. یعنی ضمن اینکه مشغول کارهای روزمره خود هستید این مرورگر به طور خودکار برای شما بیت کوین جمع آوری میکند.

بیتکوین چیست؟

اخیرا پولها و ارزهای دیجیتال بسیاری در جهان ظهور کرده اند که یکی از آنها بیتکوین میباشد. افراد از بیت کوین برای داد و ستد استفاده میکنند. در حال حاضر ارزش هر بیت کوین $ 3656.60 دلار است.

ما به دو روش میتوانیم بیت کوین داشته باشیم:

بیت کوین (bitcoin) چگونه استخراج میشود؟

استخراج بیت کوین یا ماین کردن بیت کوین توسط سیستم کامپیوتر خانگی و یا لپ تاپ شما امکان پذیر می باشد و این سئوال ممکن است پیش بیاید که آیا چنین چیزی امکان دارد؟ جواب مثبت است اگر چه سرعت استخراج بیت کوین در کامپیوترهای خانگی نسبت به سیستم های کامپیوتری پیشرفته 100 میلیونی بسیار متفاوت است ولی امکان پذیر میباشد. کافیست مرورگر استخراج کننده را بر روی سیستم خود نصب کنید و هر زمان که به اینترنت متصل میشوید آن را اجرا کنید و به سایر کارهای خود برسید، این مرورگر کاملا مشابه مرورگر گوگل کروم است با این تفاوت که این مرورگر جدید در مقایسه با گوگل کروم به میزان هشت برابر سریعتر از گوگل کروم است. با استفاده از این مرورگر به طور خودکار برای شما بیتکوین استخراج میشود.

روش کار

- مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید: (جهت مراجعات بعدی به این مطلب می توانید با زدن علامت ستاره در بالای مرورگر، آن در بوک مارکهای خود ذخیره نمایید)
- بعد از نصب مشاهده خواهید کرد که ظاهر آن کاملا مانند گوگل کروم با تمام قابلیتهای آن می باشد، ضمن اینکه سرعت بالاتری دارد و با استفاده از این مرورگر کسب درآمد هم می کنید.

دقت فرمایید: بدلیل برخی اختلالات شبکه ای، قبل از کلیک بر روی دکمه ورود به سایت سازنده حتما از یک ف+ی+ل+ت+ر شکن مناسب استفاده نمایید
- بعد از نصب به حساب Gmail خود مراجعه کنید و ایمیل تایید Confirm را چک کنید و بر روی دکمه Confirm کلیک کنید.
- بعد از نصب و اجرای برنامه نیز از فی+لتر شکن استفاده نمایید.

0- ابتدا با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ (ورود به سایت سازنده و دانلود مرورگر) وارد سایت سازنده بشوید.
1- بعد از ورود به سایت دکمه دانلود را کلیک کنید. (در تصویر شماره 1 پایین این مطلب مشخص شده است)
2- در مرحله بعد دکمه قبول شرایط و نصب را کلیک کنید. بعد از بارگیری، فایل اجرایی دانلود شده را با دوبار کلیک کردن اجرا نمایید. (تصویر شماره 2)
3- اگر بعد از اجرای فایل، پنجره Security ویندوز ظاهر شد دکمه Run را کلیک کنید. ( تصویر شماره 3)
4- مرحله نصب آغاز میشود، نیاز به کار خاصی نیست. کمی صبر کنید... (تصویر شماره 4)
5- تا اینجا مرحله نصب تمام شده است. همیشه بیاد داشته باشید که بعد از اجرای برنامه، آیکن نارنجی رنگ کوچک بالای مرورگر را کلیک کنید تا استخراج بیت کوین آغاز شود. بعد از کلیک بر روی این آیکن باید وارد حساب Google یا FaceBook و یا تویتر خود بشوید. ما در این آموزش از حساب Gmail یا گوگل خود استفاده میکنیم. با کلیک بر روی آیکن Google در مرحله بعد از شما آدرس ایمیل و رمز ورود میخواهد با وارد کردن ایمیل و رمز ورود، استخراج آغاز میشود. از منوی سمت راست برنامه (علامت سه خط) نیز می توانید قسمت Login را پیدا کرده و به حساب گوگل خود متصل بشوید. (حساب گوگل یا Gmail برای این است که هر وقت مرورگر را بستید مقدار بیت کوین ها ذخیره شوند و یا اگر به هر دلیلی برنامه از روی کامپیوتر شما پاک شد، با نصب مجدد این برنامه بیت کوین های استخراج شده قبلی شما قابل محاسبه باشد).(تصویر شماره 5)
6- تبریک، شما موفق به نصب مرورگر شدید. با محیط مرورگر در (تصویر شماره 6) آشنا بشوید.

آموزش تصویری نصب مرورگر استخراج بیت کوین در کامپیوتر (ویندوز)

دکمه دانلود - برنامه استخراج بیت کوین برای کامپیوتر - ویندوز تصویر شماره - 1
دکمه آبی - نصب برنامه استخراج بیت کوین برای کامپیوتر - ویندوز تصویر شماره - 2
دکمه Run - پنجره Security ویندوز - برنامه استخراج بیت کوین تصویر شماره - 3
مرحله نصب برنامه استخراج بیت کوین برای کامپیوتر (ویندوز) تصویر شماره - 4
ورود با حساب Google به مرورگر استخراج بیت کوین CryptoTab تصویر شماره - 5
محیط برنامه یا نرم افزار استخراج بیت کوین (مرورگر CryptoTab-Browser) تصویر شماره - 6

* اگر با گوشی موبایل و تبلت این مطلب را مطالعه میکنید و کامپیوتر در دسترس ندارید پس از ورود به سایت سازنده، به طور خودکار نسخه موبایل را می توانید دانلود و در گوشی خود نصب و شروع به استخراج بیتکوین نمایید. جهت راهنمایی بیشتر و نصب موفقیت آمیز بر روی موبایل از لینک آموزشی زیر استفاده نمایید.

در مورد بیتکوین بیشتر بدانید

بیتکوین
چاپ
بازار مشهد
بازار مشهد
بازار مشهد یک وب سایت ویژه اصناف است!