آموزش کسب درآمد با استخراج بیتکوین در موبایل (اندروید)

پیش نیاز این آموزش آشنایی با بیتکوین است که قبلا در مطلب "کسب درآمد با نرم افزار استخراج ارز بیت کوین در کامپیوتر" شرح داده ایم. برای مطالعه و نصب برنامه بر روی کامپیوتر اینجا کلیک کنید . ولی برای نصب برنامه بر روی موبایل (اندروید) این مطلب را دنبال نمایید.

اما در این صفحه روش نصب برنامه استخراج بیت کوین در موبایل را فرا گرفته و بر روی گوشی موبایل اجرا کرده و از وقت و زمانی که در اینترنت می گذارید با کسب درآمد از آن حداکثر بهره‌ را ببرید.

چگونه کسب درآمد از استخراج بیت کوین ممکن است؟

با نصب و اجرای مرورگری که از سایت زیر دریافت خواهید کرد می توانید
بیتکوینبیت کوین ارز رایج اینترنتی می باشد که قابل تبدیل به دلار و بعد به ریال است
استخراج کنید. کافیست مرورگر مربوطه را دانلود و طبق روشی که در این آموزش شرح داده شده بر روی موبایل نصب نمایید و هر زمان که به اینترنت متصل شدید از این برنامه جهت جستجو مقالات اینترنتی، تماشای موسیقی و فیلم و سایر کارهای روزمره استفاده کنید، هنگامی که شما مشغول این کارها با این مرورگر هستید بطور خودکار بیت کوین استخراج شده و با تبدیل آن به دلار کسب درآمد می کنید. (لینکهای آموزشی بیشتر در پایین این صفحه موجود است).

نکات لازم که باید از استخراج بیت کوین بدانید:

  • مرورگر استخراج بیت کوین را کاملا رایگان دانلود کنید.
  • این مرورگر را مرورگر پیش فرض موبایل قرار دهید و همیشه از آن استفاده نمایید.
  • آیکن کوچک نارنجی رنگ بالای مرورگر را کلیک کنید تا عملیات استخراج بیت کوین انجام شود.
  • همیشه چک کنید که به حساب گوگل یا Gmail وارد شده باشید.(به دلیل اینکه بیت کوین ها بطور خودکار برای شما ذخیره شوند).
  • هر چه تَب یا پنجره های کمتری در این مرورگر باز باشد فشار بر روی حافظه موبایل کمتر بوده و بیت کوین بیشتری استخراج میشود.
  • بعد از جمع آوری 0.00001 بیتکوین می توانید آن را به کیف پول نتقال بدهید. (روش ایجاد کیف پول را در مطلب بعدی ارائه خواهیم کرد)
  • نشانگر تنظیم قدرت استخراج این امکان را به شما میدهد که بتوانید سرعت استخراج را کم یا زیاد کنید.

روش کار

- مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید: (جهت مراجعات بعدی به این مطلب می توانید با زدن علامت ستاره در منوی سه نقطه در بالای مرورگر، آن در نشانک ها ذخیره نمایید)
- بعد از نصب این مرورگر مشاهده خواهید کرد که ظاهر آن کاملا مانند گوگل کروم با تمام قابلیتهای آن می باشد، ضمن اینکه سرعت بالاتری دارد و با استفاده از این مرورگر کسب درآمد هم می کنید.

نکته: بدلیل برخی اختلالات شبکه ای، قبل از اشاره بر روی دکمه ورود به سایت سازنده حتما از یک ف+ی+ل+ت+ر شکن مناسب استفاده کنید تا براحتی وارد GooglePlay بشوید.
- قبل از دانلود برنامه باید حتما GooglePlay شما آپدیت باشد.
- بعد از نصب به حساب Gmail مراجعه کنید و ایمیل تایید Confirm را چک کنید و بر روی دکمه Confirm کلیک کنید.
- بعد از نصب و اجرای برنامه نیز از فی+لتر شکن استفاده نمایید.

0- ابتدا با اشاره بر روی دکمه سبز رنگ (ورود به سایت سازنده و دانلود مرورگر) در پایین این مطلب، وارد سایت سازنده بشوید. اگر بعد از ورود به سایت با تاخیر در لود صفحه مواجه شدید، حتما از یک فیلترشکن استفاده کنید.
1- بعد از ورود به سایت دکمه DOWNLOAD را بزنید. (در تصویر شماره 1 پایین این مطلب مشخص شده است)
2- در مرحله بعد، دکمه پذیرش و ادامه را جهت نصب برنامه بزنید. (تصویر شماره 2)
3- بعد از دانلود و نصب برنامه توسط Google Play تا اینجا مرحله نصب انجام شده است. همیشه بیاد داشته باشید بعد از اتصال به اینترنت و اجرای برنامه باید آیکن نارنجی رنگ کوچک در بالای مرورگر روشن باشد. و اگر روشن نبود روی آن ضربه بزنید تا صفحه استخراج بیت کوین باز شود. و بعد وارد حساب Gmail بشوید. (حساب گوگل یا Gmail برای این است که اگر به هر دلیلی برنامه از روی موبایل شما پاک شد بتوانید با نصب مجدد این برنامه، بیت کوین های استخراج شده قبلی شما قابل محاسبه باشد). (تصویر شماره 3)
4- در این صفحه باید با یکی از حساب های شبکه های اجتماعی وارد برنامه بشوید (Gmail و یا Facebook و یا تویتر). ما در این آموزش از حساب Gmail یا گوگل استفاده می کنیم. با زدن دکمه Google در مرحله بعد از شما آدرس ایمیل و رمز ورود می خواهد. با وارد کردن ایمیل و رمز ورود استخراج بیت کوین آغاز می شود. (تصویر شماره 4)
5- آدرس Gmail را در کادر ایمیل که در تصویر شماره 5 در پایین همین صفحه نشان داده ایم وارد کنید و دکمه بعدی را بزنید. توجه: اگر Gmail ندارید میتوانید دکمه ایجاد اشتراک را بزنید و یک ایمیل یا (رایانامه) جدید باز کنید. (تصویر شماره 5)
6- رمز ورود به حساب Gmail را در کادر گذرواژه وارد نمائید و دکمه بعدی را بزنید. (تصویر شماره 6)
7- تبریک میگوییم شما موفق به نصب برنامه استخراج بیت کوین در موبایل(اندروید) شده اید. جهت آشنایی با محیط برنامه (تصویر شماره 7) را در پایین همین صفحه مشاهده نمایید.

تصاویر آموزش نصب مرورگر استخراج بیت کوین در موبایل (اندروید)

دکمه دانلود - برنامه استخراج بیت کوین برای اندروید گام اول - 1
دکمه پذیرش و ادامه - برنامه استخراج بیت کوین برای اندروید گام دوم - 2
صفحه بعد از مرحله نصب برنامه استخراج بیت کوین توسط Google Play گام سوم - 3
ورود به برنامه با اکانت Google - برنامه استخراج بیت کوین برای اندروید گام چهارم - 4
وارد کردن آدرس Gmail - برنامه استخراج بیت کوین برای اندروید گام پنجم - 5
وارد کردن رمز Gmail - برنامه استخراج بیت کوین برای اندروید گام ششم - 6
آشنایی با محیط مرورگر - برنامه استخراج بیت کوین برای اندروید گام هفتم - 7

قابل توجه افرادی که از کامپیوتر خانگی برای مرور صفحات اینترنت استفاده میکنند. برای استفاده از این مرورگر در کامپیوتر، لینک زیر را مطالعه نمایید.

در مورد بیتکوین بیشتر بدانید


چاپ