+ ثبت اطلاعات شغلی + ایجاد صفحه ویژه
 
 
 

گروه تولیدی مبلمان تختخوابشو یاسین

گروه تولیدی مبلمان تختخوابشو یاسین

رزومه کاری گروه تولیدی مبلمان یاسین : تولید و فروش مبلمان تختخوابشو و تخت های کم جای دیواری با پتانسیل صادراتی ، کیفیت و زیبایی محصولات ما را با بهترین و بزرگترین برندهای روز دنیا مقایسه کنید. گروه تولیدی مبلمان یاسین تنها دارنده بیمه تضمین کیفیت از شرکت بیمه ایران ، دارای گواهینامه ایزو 9001- ایزو 1002 ایزو 14001 است و بزرگترین تولید کننده مبلمان تختخوابشو در ایران ، دارای تندیس برترین مدیر ایران در سال 1389 ، تنها دارنده استاندارد ایران در زمینه مبلمان میباشد.

خدمات گروه تولیدی یاسین : شرکت مبلمان تختخوابشو و کم جای یاسین تولید و فروش مبلمان تختخوابشو و تخت های کم جای دیواری با پتانسیل صادراتی مناسب برای هتلها ، بیمارستان ها ، منازل مسکونی ، خوابگاه ها میباشد.

مدل ها : تختخواب پندورا ، تختخواب آپتیما ، تختخواب اورلندو ، تختخواب باران ، تختخواب لاولوسکی ، مبل تختخوابشو مُبینا ، کاناپه اُرلاندو ، مبل تختخوابشو پاندورا ، مبل تختخوابشو پانیز ، مبل تختخوابشو پاپکو و کاناپه پترو کالاهایی از گروه تولیدی مبلمان یاسین میباشند که در تصاویر زیر مشاهده میشود.

راهنمای خرید مبلمان تختخوابشو : فضای کوچک آپارتمانها باعث شده تا با تغییر بعضی از لوازم استفاده بهینه ای از فضا داشت. مبل های تختخوابشو مهمترین تغییرات برای استفاده مناسب از فضای اتاق خوابهایی است که این روزها کتابخانه و لوازم ضروری دیگر را در خود جای داده است. برای یک انتخاب مبلمان تختخوابشو به چند نکته مهم باید توجه کرد.

√ قیمتها بستگی به جنس بدنه مبلمان و روکش پارچه مبلی دارد که درانواع مختلف گران و ارزان میباشند. معمولا مبل های تختخوابشو در سایز و اندازه های بزرگی طراحی شده اند. قبل از خرید به فضایی که در اختیار دارید توجه کنید. گاهی انتخابهایی از سر بی توجهی باعث میشود تا تمام فضا طوری پر شود که حتی نتوانید در اتاق حرکت کنید، بهتر است برای پیشگیری از این اتفاق قبل از خرید، مبل را به حالت تخت باز کرده و تمام ابعاد آن را در نظر بگیرید و با فضایی که دارید محاسبه کنید.

√ جنس پارچه مبل تختخوابشو یکی از نکات مهمی است که قبل از خرید باید به آن توجه کنید. پارچه هایی با بافت درشت یا برجسته مناسب مبلهای تختخواب شو نیستند. این مدل پارچه ها با تمام زیبایی، هنگام استفاده باعث آزارتان میشوند و بعد باید هزینه ای برای تعویض رومبلی در نظر بگیرید.

√ برای بررسی اسکلت اصلی مبلهای تختخوابشو موضوعی است که باید قبل از خرید توجه زیادی به آن نشان داد. اگر قرار است مبل روزی حداقل دو بار باز و بسته شود، بدنه باید آنقدر مقاوم و محکم باشد که بتوان مدت زیادی از آن استفاده کرد. بهترین اسکلتهای مبل های تختخوابشو از جنس فلز است اما پایه های این مبلها با توجه به روکش صندلی در بیشتر مواقع از آب کرم استیل استفاده میشود.

√ پایه های استیل که به بدنه مبل پیچ و مهره میشود از کیفیت بیشتری نسبت به دیگر جنسها برخوردار است. اگر انتخابتان کاناپه های پایه چوبی است بهتر است مطمئن شوید که پایه ها با چسب به بدنه کاناپه محکم شده باشند. آندسته از کاناپه هایی که با میخ به بدنه متصل میشوند بعد از مدتی شل شده و باعث نامیزان شدن و لق خوردن تختخواب میشوند.

√ قبل از انتخاب کاناپه مورد نظرآن را باز کنید و روی همه نقاط آن بنشینید و مطمئن شوید که تمام نقاط آن مانند مرکز آن نرم و راحت است و مخصوصا به تعادل مدلهای دو نفره تختخوابشو نیز توجه کنید.

√ سطح رویی و اطراف کاناپه را به دقت نگاه کنید. سطح کلی کاناپه باید پوشیده از تشک و پارچه باشد تا موقع خواب باعث آزارتان نشود. اگر در تخت خواب کاناپه حتی برای تزیین از چوب استفاده شده است، از خریداری آن منصرف شوید.

√ از مسئول فروش درباره خدمات جایگزین یا تعویض کردن تشک هنگام خراب شدن اطلاعات بگیرید، اگر این خدمات وجود نداشت یا هزینه آن بالا بود انتخابهای دیگر در فروشگاه های دیگر را در نظر بگیرید.

√ قسمت تختخواب کاناپه را به سمت خود بکشید، اگر هنگام بیرون آمدن سخت و دشوار بیرون آمد و دچار لق خوردن و تکان خوردن شد باید اطمینان پیدا کنید که این مبل کیفیت نامناسبی دارد و انتخاب مناسبی نیست.

√ در نظر داشته باشید اسکلت و بدنه کاناپه های تختخوابشو مقاوم باشند و همچنین تشک آن دارای قطر کافی و مناسب برای نشستن و خوابیدن باشد. در غیر اینصورت به دلیل کاربرد دوگانه این نوع مبلمان به سرعت فرسوده و خراب میشوند.

√ مبلمان تختخوابشو را به گونه ای انتخاب کنید که نوارهای زیر تشک آن محکم و با دوام باشد. اگر از آندسته افرادی هستید که دارای وزن بالایی هستند بهتر است تشکی با نوارهای فلزی انتخاب کنید چرا که ایندسته از افراد بطور معمول بعد از گذشت زمان کوتاهی از تشک ابراز نارضایتی دارند.

اعطای نمایندگی: جهت اخذ نمایندگی در سراسر کشور تماس بگیرید. شرکت مبلمان تختخوابشو و کمجا یاسین تهران - کیلومتر بیست و چهار اتوبان خاوران ( تهران مشهد ) - خاتون آباد - کوچه خیبر سوم - پلاک 180 - 09123788832 - 44-02136466841

اطلاعات تماس

تلفن: 44-36466841-021

همراه: 09123788832

سامانه پیامک: 3000099400

نشانی گروه تولیدی مبلمان یاسین: کیلومتر بیست و چهار اتوبان خاوران ( تهران - مشهد ) ، خاتون آباد ،  کوچه خیبر سوم ، پلاک 180

وب سایت: http://yasinsofabed.co

نشانی صفحه: http://www.bazar-mashad.com/2479

گالری تصاویر کالای تولیدی مبلمان تختخوابشو یاسین

کاناپه آشیر تولیدی مبلمان یاسین


مبل تختخوابشو بارون تولیدی مبلمان یاسین


مبل تختخوابشو کپیتال تولیدی مبلمان یاسین


مبل تختخوابشو دیوا تولیدی مبلمان یاسین


مبل تختخوابشو اسکورت تولیدی مبلمان یاسین


مبل تختخوابشو لاولوسکی تولیدی مبلمان یاسین


مبل تختخوابشو مُبینا تولیدی مبلمان یاسین


کاناپه اُرلاندو تولیدی مبلمان یاسین


مبل تختخوابشو پاندورا تولیدی مبلمان یاسین


مبل تختخوابشو پانیز تولیدی مبلمان یاسین


مبل تختخوابشو پاپکو تولیدی مبلمان یاسین


کاناپه پترو تولیدی مبلمان یاسین

تبلیغات ویژه اصناف تاریخ اعتبار: 1394/10/22

دیدگاه‌ها  

+6 #1 مهناز نوراني 1393-10-23 10:12
سلام خسته نباشيد مدل مبلا فوق العاده جالبه، فقط اگه قيمتشم بنويسيد ممنون ميشم
+2 #2 مدیر تبلیغات 1393-10-23 11:32
با سلام، لطفا با یکی از تلفن های مندرج در صفحه تماس بگیرید.
0 #3 بهم سیف 1393-10-30 13:17
با سلام بنده و 15 نفر از همکاران از برج آرمان در خیابان صفوی مشهد آپارتمان خریداری کرده ام مایل هستیم عکس محصولات و قیمتهای آنها را با آخریت تخفیف از شما داشته باشیم تا انتخاب نهایی کنیم
+1 #4 مدیر تبلیغات 1393-10-30 13:24
با سلام، برای کسب اطلاعات بیشتر از مبلمان تختخوابشو یاسین لطفا با یکی از تلفن های مندرج در صفحه تماس بگیرید.
+1 #5 محمد 1393-12-23 17:04
سلام ابعاد واندازه هایی که در ستون سمت راست عکسها گذاشته اید برای همه مدلها یکسان است وضمنا توضیح ندارد که هرعدد مربوط به چه بخشی از کاناپه میشوداگردرتهران نمایندگی داریدهمراه با لیست قیمت از یک پارچه خاص را لطفا به ادرس ایمیل اینجانب ارسال نمایید با تشکر
+1 #6 مدیر تبلیغات 1393-12-23 19:13
با سلام، مرکز تولید و پخش گروه تولیدی مبلمان تختخوابشو یاسین در تهران میباشد. لطفا با یکی از تلفن های فوق تماس بگیرید.
+2 #7 Samira 1394-09-18 21:49
خیلی زیبا و راحته....ممنونم
0 #8 مجتبی جهانی 1395-08-27 14:39
خیلی جالب بود حال کردم
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;-) ;-) ;-) ;-)
0 #9 سلام 1396-02-02 17:13
سلام و عرض ارادت
بنده همکار هستم در استان قم
با احاره شما میخواستم از چندتا از عکسها در کانال برای مشتریانمون استفاده کنیم .
با احازه شما...

نوشتن دیدگاه

لطفا دیدگاهی مرتبط با موضوع صفحه ارسال نمایید


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

ثبت اطلاعات شغلی، تبلیغات اینترنتی و نیازمندیهای عمومی مشهد

کپی رایت © 2011-2017 smart (bazar-mashad.com) کلیه حقوق مادی و معنوی نزد سایت بانک اطلاعات بازار مشهد محفوظ است
Design by : بازار مشهد.