فرارایانه

سرویس اینترنت هوشمند فرارایانه

سرویس اینترنت هوشمند فرارایانه با همکاری شرکت پویندگان عصر ارتباط توس در مشهد راه اندازی گردید و از این پس کاربران عزیزی که در شهر مشهد ( کد 051 ) سکونت دارند می توانند با استفاده از شماره 10 رقمی 9095119797 و بدون نیاز به نام کاربری و کلمه عبور از سرویس اینترنت هوشمند استفاده نمایند. هزینه این سرویس هر ساعت 250 تومان می باشد و بر روی قبض تلفن مخابرات شما منظور خواهد گردید.
(شماره تلفن پشتیبانی 24 ساعته در مشهد:  38780277 )

شرکت فرا رايانه با نام کامل شرکت مهندسین فراکوشان رایانه توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاههای صنعتی شریف و پلی تکنیک در سال 1377 تاسيس گردید. همچنين در سال 1380 شركت مهندسين فراپويان رايانه به عنوان زير مجموعه‌اى از شركت فراكوشان رايانه جهت فعاليت اختصاصى در زمينه ارائه خدمات اينترنت آغاز به كار كرد. فعاليت كلى شرکت در زمينه خدمات دسترسى به اينترنت، طراحى و ميزبانى سايت‌هاى اينترنتى و توليد نرم‌افزارهاى مديريت شبكه متمرکز شده است و هم اکنون شامل سه بخش اينترنت، وب و نرم‌افزار مییباشد.

شركت فرارايانه از اولين شركت‌هاى ارائه دهنده خدمات اينترنت در ايران مى‌باشد، كه با پيشگيرى سياست جلب رضايت مشتركين به عنوان يكى از بهترين و بزرگترين شركت‌هاى اينترنتى ايران باقى مانده است. به منظور ارائه خدمات بهتر،‌ شركت در نقاط مختلف شهر تهران مراكز سرويس مختلفي داير نموده و هم اكنون داراي چهار مركز سرويس در نواحي مختلف مخابراتي تهران میباشد.

هدف هميشگی شرکت حفظ كاربران و ارائه خدمات بهتر بوده و تنها به جذب كاربران جديد اکتفا ننموده است.

بخش وب شركت كه با نام FaraHost فعاليت مى‌نمايد نيز از پيشروان ارائه خدمات ميزبانى، ثبت دامنه اينترنتى‌ و طراحى صفحات وب مى‌باشد. جهت دريافت اطلاعات بيشتر در مورد خدمات وب فرارايانه مى‌توانيد به آدرس www.faraco.com مراجعه نماييد.

بخش نرم‌افزار، كه در زمينه ارائه نرم‌افزارهاى مديريت شبكه و كاربران اينترنت فعاليت دارد، نيز يكى از پيشتازان اين صنعت در كشور مى‌باشد. نرم‌افزار EasyISP كه طراحى و پياده‌سازى آن به طور كامل توسط متخصصين شركت فرارايانه در بخش نرم‌افزار انجام گرفته است، اولين و تنها نرم‌افزار مديريت و حسابدارى كاربران در ايران است كه از حسابدارى و مديريت كاربران اينترنت، تلفن اينترنتى و SMS به صورت يكپارچه پشتيبانى مى‌كند. جهت دريافت اطلاعات بيشتر در مورد اين نرم‌افزار مى‌توانيد به آدرس www.faraco.com مراجعه نماييد.

اطلاعات تماس

تلفن
شعبه عباس آباد (دفتر مركزى): ٨٨٧٣٧٤٥٥ (٩٨٢١) چهار خط
شعبه سعادت آباد: ٢٢٣٥٩٣٣٣ (٩٨٢١) چهار خط

فكس
شعبه عباس آباد: ٨٨٧٣٧٤٥٨ (٩٨٢١)
شعبه سعادت آباد: ٢٢٣٥٩٣٣٤ (٩٨٢١)

پاسخگويى كاربران
٨٨٥٠٠٠٠٥ (چهار خط)

ایمیل
اطلاعات: info[@]faraco.com
مدير شبکه: admin[@]faraco.com
بخش اينترنت: internet[@]faraco.com
بخش وب: webmaster[@]faraco.com

آدرس پستى
شعبه عباس آباد (دفتر مركزى):
خيابان شهيد بهشتی، خيابان کاووسی‌فر (ميترا)، برج ميترا، طبقه ۵ - کدپستی ۱۵۷۷۹

شعبه سعادت آباد:
سعادت آباد، بلوار سرو غربی، تقاطع بلوار شهرداری، ساختمان سرو، طبقه ۶، واحد ۶ - کدپستی ۱۹۹۸۷

توجه:جهت ارتقاء صفحه موقت به صفحه ویژه اصناف با لینک تلگرام در ارتباط باشید.
تلگرام: https://t.me/bazar_mashhad