گروه شرکت‌های پارس‌ آنلاین، یکی از بزرگترین مجموعه‌ بخش خصوصی ارائه‌ کننده‌ خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران است.

خدمات اینترنتی پارس آنلاین

گروه شرکت های پارس آنلاین، به عنوان بزرگ ترین مجموعه بخش خصوصی ارائه کننده خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه های محلی و جهانی در ایران، توانسته است با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بزرگ ترین شبکه دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

مهم ترین فعالیت ها و خدمات این گروه، ارائه راهکارهای متنوع برای دسترسی به اینترنت، مکالمه تلفن بین المللی، خدمات مرکز داده ها همچون میزبانی وب، اشتراک فضا، سرور اختصاصی و ... است.

خانواده بزرگ مشتریان گروه شرکت های پارس آنلاین را مجموعه یک میلیون نفری استفاده کنندگان از خدمات دسترسی به اینترنت از طریق شماره گیری تلفن (Dial up)، نزدیک به یک هزار سازمان و موسسه استفاده کننده از خدمات خاص پارس آنلاین برای شرکت ها و سازمان ها و ده ها هزار مشترک خدمات ADSL در سراسر کشور تشکیل می دهند. چه آن که تعداد اعضای این خانواده بزرگ طی سا های مختلف فعالیت این گروه، رشد بسیار چشم گیری داشته است و این روند فزاینده همچنان ادامه دارد.

عمده ترین بخش بازار اینترنت و خدمات تکمیلی آن در کشور (با فاصله بسیار قابل توجهی نسبت به شرکت های همکار) به گروه شرکت های پارس آنلاین تعلق دارد.

گروه شرکت های پارس آنلاین برای ارائه خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خود، هم اکنون بالغ بر 700 نفر از مدیران و نیروی انسانی متخصص و کارساز را در خود جای داده است.

مهمترین فعالیت های پارس آنلاین

اصلی ترین و مهم ترین فعالیت های گروه شرکت های پارس آنلاین را می توان به صورت موارد زیر برشمرد:

√ ارائه خدمات گسترده دسترسی به اینترنت برای عموم کاربران

√ ارائه خدمات برقراری ارتباط با شبکه های محلی و جهانی

√ ارائه خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) و خدمات تکمیلی آن

√ ارائه خدمات پهن باند

√ ارائه راهکارهای خاص اینترنت برای سازمان ها و موسسات

√ ارائه خدمات مکالمه تلفن بین المللی

√ ارائه خدمات میزبانی وب (Hosting)، اشتراک فضا (Co-Location) و سرور اختصاصی (Dedicated Server)

√ پشتیبانی فنی از کلیه خدمات ارتباطات دیتا

√ ارائه خدمات شبکه های پیشرفته

ارزش ها و باورهای حاکم بر پارس آنلاین

گروه شرکت های پارس آنلاین به عنوان اولین و بزرگ ترین مجموعه ارائه کننده خدمات اینترنت و دسترسی به شبکه های محلی و جهانی در ایران، ارائه خدمات کارساز به مشتریان و پاسخ گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه فعالیت های خود قرار داده است.

نگرش مشتری مداری حاکم بر فعالیت های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم ترین اصول و ارزش های فعالیت های گروه شرکت های پارس آنلاین باشد. چه آن که، خدمت رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان پارس آنلاین بوده است.

تماس با پارس آنلاین

بازدید کننده گرامی!
در صورت تماس با «پارس آنلاین» اطلاع دهید که این آگهی را در سایت بازار مشهد مشاهده کرده اید.

عنوان آگهی: خدمات اینترنتی پارس آنلاین

مدیرعامل: مجید رئیسی دهکردی

تلفن تهران: 82200-021

تلفن مشهد: 1585-051

تلگرام: -

اینستاگرام: -

فیسبوک: -

وب سایت: parsonline.com

ایمیل: info@parsonline.net

نشانی دفتر مرکزی: تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، نبش کوچه رفیق دوست، پلاک 39

نشانی نشانی دیتاسنتر: بومهن، پارک فن آوری پردیس ، نوآوری 3

تلفن: 82200-021

نماینده فروش در مشهد

نام شرکت: پارسان لین ارتباطات
تلفن فروش و پشتیبانی: 1585-051
آدرس: مشهد، خیابان استقلال، بین چهارراه میلاد و استقلال4، رو بروی قنادی نورالقائم، پلاک 40، طبقه دوم ساعت کاری: از شنبه تا چهارشنبه ۸ الی ۱۶:۳٠ و پنجشنبه ها ۸ الی ١٢

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید