+ ثبت اطلاعات شغلی + ایجاد صفحه ویژه
 
 
جشنواره مطلب نویسی

جشنواره مطلب نویسی

قابل توجه دوستانی که تمایل دارند مطالب جدید یا نوشته های خود را در فضای اینترنت منتشر نمایند. به منظور مشارکت در مطلب نویسی سایت، اقدام به ایجاد جشنواره مطلب نویسی در سایت بازار مشهد کرده ایم. همه افراد با گروه های سنی مختلف می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.

مزایای شرکت در جشنواره مطلب نویسی

در صورت تمایل نویسنده، موارد زیر در مطلب وی قرار داده میشود.

√ مطالب به نام نویسنده در سایت درج خواهد شد.

√ نویسنده میتواند عکس 4*3 خود را همراه مطلب ارسال نماید تا در سایت و بالای مطالب وی درج شود.

موضوع مطالب جشنواره مطلب نویسی

مطالب و یا مقاله های ارسالی درباره موضوعات دانستنیها علمی ، سلامت ، کامپیوتر و ... باشد. این بخش ها در حال توسعه می باشند و اگر موضوعی دارید که مجموعه اش در سایت نیست مطلب خود را ارسال کنید تا بخش های جدید سایت را راه اندازی نماییم. لطفا از ارسال مطالب سایتهای دیگر خودداری فرمایید در صورت لزوم حتما دیدگاه خود را درباره آن مطلب بیان کنید و آدرس آن سایت را به عنوان منبع ذکر نمایید. توجه داشته باشید کپی برداری از مطالب سایتهای دیگر با یک جستجوی ساده در گوگل مشخص می شود و جذابیتی برای خواننده ندارد. تصاویر ارسالی مربوط به مطلب را نیز جدید انتخاب کنید و از سایتهای دیگر گرفته نشده باشد.

روش ارسال مطالب و تصاویر

افراد علاقه مند ابتدا باید به عنوان اعضای عمومی سایت ثبت نام نمایند، سپس درخواست ارتقاء حساب کاربری خود از اعضای عمومی به نویسندگی را به آدرس ایمیل ایمیل بازار مشهد با موضوع {مطلب نویسی} ارسال نمایند. تا به عنوان نویسنده سایت ثبت نام شوند. متن ایمیل مانند تصویر زیر:

ارسال مطلب

 

ثبت اطلاعات شغلی، تبلیغات اینترنتی و نیازمندیهای عمومی مشهد

کپی رایت © 2011-2018 smart (bazar-mashad.com) کلیه حقوق مادی و معنوی نزد سایت بانک اطلاعات بازار مشهد محفوظ است
Design by : بازار مشهد.