صفحه ویژه تبلیغات ویژه اصناف

اطلاعیه انجمن چهارباغ، جشن در خانه ملک مشهد - به مناسبت روزهای ملی بزرگان اندیشه و فرهنگ حکیم ابوالقاسم فردوسی توسی و بزرگ اندیشمند خوش کلام حکیم عمر خیام نیشابوری جشنی در خانه ملک مشهد برگزار میگردد. برنامه ها: شاهنامه خوانی، سخنرانی فرهنگی، شعرخوانی، اجرای زنده موسیقی سنتی و بازدید از نمایشگاه صنایع دستی ملک همراه با توضیحات هنرمندان این عرصه... شرکت در این قرار که با همکاری مدیریت خانه ملک برگزار می شود، برای عموم علاقمندان به فرهنگ، تاریخ و صنایع دستی آزاد بوده و هزینه ای ندارد.ادامه:... 

راهنما راهنما درج آگهی

خوش آمدید، دو نوع تبلیغات و آگهی در وب سایت بازار مشهد ارائه میشود.

1. تبلیغات ویژه اصناف: ایجاد یک صفحه تبلیغاتی شامل معرفی واحد صنفی، لوگوی تجاری، ایجاد گالری تصاویر، زمینه فعالیت، معرفی محصولات، خدمات، تلفن تماس و ذکر نشانی محل با مشخص نمودن واحد صنفی مربوطه در نقشه. » اطلاعات بیشتر

2. نیازمندی‌ها بازار مشهد: درج آگهی رایگان است و امکان ویژه نمودن آگهی نیز وجود دارد.

اگر تصمیم دارید تا آگهی رایگان درج نمایید به بخش نیازمندی‌ها بازار مشهد مراجعه کنید. جهت دسترسی به آگهی های خود برای ویرایش و یا حذف و تمدید، حتما ثبت نام نمایید. با این کار یک محیط کاربری برای شما ایجاد می شود و  برای درج آگهی نیازمند ورود به سایت می باشید. هنگام ثبت نام از ایمیل معتبر استفاده کنید. یکی از روش های تماس بازدید کنندگان با شما از طریق ایمیل است. با استفاده از دکمه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، یک ایمیل با لینک فعالسازی به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد که باید لینک داخل آن را کلیک کنید تا مرحله ثبت نام تکمیل گردد.

راهنما درج آگهی - پس از ورود به سایت ، بر روی دکمه ثبت آگهی جدید کلیک کنید و در فرم باز شده عنوان و مجموعه مربوط به آگهی خود را انتخاب کرده سپس فرم را مانند تصاویر راهنمای زیر تکمیل نمایید. لطفا توجه داشته باشید قبل از ذخیره آگهی از کامل بودن آن مطمئن شوید یعنی قسمتهای (عنوان آگهی، توضیحات مختصر، توضیحات کامل و انتخاب تصویر و سایر گزینه ها) تکمیل شده باشد. بهتر است تصویر واقعی از کالا یا خدمات خود ارسال کنید.

راهنما درج آگهی

بعد از ثبت نام و ورود به سایت مورد نظر، از منوی بالای سایت بر روی دکمه ثبت آگهی جدید کلیک کنید و مانند تصاویر زیر عمل نمایید.
راهنما درج آگهی 1

راهنما درج آگهی 2

راهنما درج آگهی 3

توجه: (لطفا از ارسال آگهی های تکراری خودداری فرمایید)...

ثبت نام آگهی دهنده

راهنمای تبلیغات

با معرفی کالا و خدمات خود در تبلیغات ویژه اصناف یک صفحه توضیحات کامل شامل معرفی واحد صنفی با لوگوی تجاری، ایجاد گالری تصاویر، ایجاد لیست محصولات و دریافت سفارش مشتری، توضیحات و زمینه فعالیت، معرفی خدمات و درج تلفن تماس و ذکر نشانی با امکان نمایش در نقشه به شما تعلق میگیرد. جهت اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید.

صفحه ویژهتبلیغات ویژه اصناف

تبلیغات متنی و لینک
تبلیغات متنی و درج لینک ، ثبت لینک
http://www.bazar-mashad.com


 

ثبت اطلاعات شغلی، تبلیغات اینترنتی و نیازمندی‌های عمومی بازار مشهد

کپی رایت © 2017 | کلیه حقوق مادی و معنوی نزد سایت بانک اطلاعات بازار مشهد محفوظ است

Design by : بازار مشهد.