صفحه ویژه تبلیغات ویژه اصناف

 

ورود به سایت

تبلیغات ویژه اصنافبه اشتراک بگذارید

راهنما راهنما درج آگهی

خوش آمدید، دو نوع تبلیغات و آگهی در وب سایت بازار مشهد ارائه میشود.

1. تبلیغات ویژه اصناف: ایجاد یک صفحه تبلیغاتی شامل معرفی واحد صنفی، لوگوی تجاری، ایجاد گالری تصاویر، زمینه فعالیت، معرفی محصولات، خدمات، تلفن تماس و ذکر نشانی محل با مشخص نمودن واحد صنفی مربوطه در نقشه. » اطلاعات بیشتر

2. نیازمندی‌ها بازار مشهد: درج آگهی رایگان است و امکان ویژه نمودن آگهی نیز وجود دارد.

اگر تصمیم دارید تا آگهی رایگان درج نمایید به بخش نیازمندی‌ها بازار مشهد مراجعه کنید. جهت دسترسی به آگهی های خود برای ویرایش و یا حذف و تمدید، حتما ثبت نام نمایید. با این کار یک محیط کاربری برای شما ایجاد می شود و  برای درج آگهی نیازمند ورود به سایت می باشید. هنگام ثبت نام از ایمیل معتبر استفاده کنید. یکی از روش های تماس بازدید کنندگان با شما از طریق ایمیل است. با استفاده از دکمه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، یک ایمیل با لینک فعالسازی به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد که باید لینک داخل آن را کلیک کنید تا مرحله ثبت نام تکمیل گردد.

راهنما درج آگهی - پس از ورود به سایت ، بر روی دکمه ثبت آگهی جدید کلیک کنید و در فرم باز شده عنوان و مجموعه مربوط به آگهی خود را انتخاب کرده سپس فرم را مانند تصاویر راهنمای زیر تکمیل نمایید. لطفا توجه داشته باشید قبل از ذخیره آگهی از کامل بودن آن مطمئن شوید یعنی قسمتهای (عنوان آگهی، توضیحات مختصر، توضیحات کامل و انتخاب تصویر و سایر گزینه ها) تکمیل شده باشد. بهتر است تصویر واقعی از کالا یا خدمات خود ارسال کنید.

راهنما درج آگهی

بعد از ثبت نام و ورود به سایت مورد نظر، از منوی بالای سایت بر روی دکمه ثبت آگهی جدید کلیک کنید و مانند تصاویر زیر عمل نمایید.
راهنما درج آگهی 1

راهنما درج آگهی 2

راهنما درج آگهی 3

توجه: (لطفا از ارسال آگهی های تکراری خودداری فرمایید)...

ثبت نام آگهی دهنده

تبلیغات ویژه در اطلاعات بازار مشهد و صفحه نخست سایت قرار داده میشود که شامل نام واحد صنفی، لوگو، تصویر، بروشور، توضیحات کامل زمینه فعالیت و معرفی محصولات فروشگاه یا خدمات و نشانی و تلفن میباشد.

صفحه ویژهتبلیغات ویژه اصناف

فهرستثبت اطلاعات شغلی

تبلیغات متنی و لینک
تبلیغات متنی و درج لینک ، ثبت لینک
http://www.bazar-mashad.com
قیمت تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی
قیمت تعمیرات تلویزیون با لوازم
قیمت تعمیرات ال سی دی 32 اینچ
قیمت تعمیرات ال سی دی 42 اینچ


 

ثبت اطلاعات شغلی، تبلیغات اینترنتی و نیازمندی‌های عمومی بازار مشهد

کپی رایت © 2017 | کلیه حقوق مادی و معنوی نزد سایت بانک اطلاعات بازار مشهد محفوظ است

Design by : بازار مشهد.