صفحه ویژه تبلیغات ویژه اصناف

اطلاعیه انجمن چهارباغ، جشن در خانه ملک مشهد - به مناسبت روزهای ملی بزرگان اندیشه و فرهنگ حکیم ابوالقاسم فردوسی توسی و بزرگ اندیشمند خوش کلام حکیم عمر خیام نیشابوری جشنی در خانه ملک مشهد برگزار میگردد. برنامه ها: شاهنامه خوانی، سخنرانی فرهنگی، شعرخوانی، اجرای زنده موسیقی سنتی و بازدید از نمایشگاه صنایع دستی ملک همراه با توضیحات هنرمندان این عرصه... شرکت در این قرار که با همکاری مدیریت خانه ملک برگزار می شود، برای عموم علاقمندان به فرهنگ، تاریخ و صنایع دستی آزاد بوده و هزینه ای ندارد.ادامه:... 
 

اینترنت پرسرعت +ADSL2 عصر تلکام

اینترنت پرسرعت +ADSL2 عصر تلکام

نمایندگی مرکزی فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت +ADSL2 عصر تلکام در استان خراسان، دارنده پروانه PAP به شماره 900/36707 صادره از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی.

شركت عصر تلکام در راستای اهداف تجاری خود ، توانسته براساس شرایط مندرج در پروانه ندا ، شبكه ای سراسری برای انتقال داده ها در كشور را ایجاد نماید كه هم اكنون در بسیاری مراكز مخابراتی به مرحله بهره برداری رسیده است و مشترکین می توانند از بستر ایجاد شده جهت دسترسی به شبکه اینترنت پرسرعت با سرعت مطلوب و یا جهت اتصال شعب و مراکز سازمان خود در نقاط مختلف کشور استفاده نمایند.

در شرکت عصر تلکام ارائه سرویس دیتاس پرسرعت بر بستر ADSL (سیم مسی) با کیفیت و سرعت بالا و قیمت مناسب مدنظر قرار گرفته است. در این راستا دسترسی به محتوای داخل کشور از اهمیت بالایی برخوردار است بطوریکه مشترکین این شرکت محتوای سایتهای متصل به شبکه عصرتلکام ( شبکه اینترانت) را نیم بها و با سرعت بالا دریافت می نمایند.

درباره شرکت +ADSL2 عصر تلکام

شرکت آلکاتل در ماه مارچ سال 2004 اعلام کرد سرویس DSL در ایران راه اندازی شد. اولین شبکه DSL در ایران توسط قرار داد شرکت خصوصی عصردانش افزار با شرکت آلکاتل راه اندازی شد. با وجه به مفاد قرار داد شرکت عصر دانش افزار با شرکت آلکاتل، این شرکت می بایست در بازه زمانی سه ساله 100000 پورت DSL آماده سازی نماید. طبق قرار داد پورت های منصوبه به کاربران تهران و سراسر کشور جهت ارتباط سروی عصر سرعت و دسترسی خدمات باند پهن (Broad band) واگذار خواهد شد. اولین فاز قرارداد در ماه می سال 2004 با بهره برداری 23000 پورت به اتمام رسید.

شركت عصر تلکام در سال 1382 توسط شركت عصر دانش افزار تاسیس گردید. تاسیس این شركت به جهت دریافت پروانه ندا (PAP) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بنا بر ملاحظاتی صورت گرفت كه از طرف وزارت مذكور به عنوان شرایط اخذ پروانه اجباری گردیده بود كه به موجب آن فعالیت شركت دارنده پروانه انحصارا" می باید در زمینه فعالیت های مخابراتی باشد. لذا شركت عصر تلکام جهت راه اندازی شبكه انتقال داده ها در كشور با استفاده از تكنولوژی DSL و سایر تكنولوژی های انتقال تاسیس شده و از توان مالی، مدیریتی و اجرایی و سابقه فعالیت های شركت عصر دانش افزار به عنوان شركت مادر، بهره می برد.

اطلاعات تماس

تلفن : 38420008 - 38420013-051

همراه : 09157778491

مدیریت : امیر حسین ارجمند

نشانی نمایندگی عصر تلکام : مشهد ، بین احمدآباد 8 و 10 ، ساختمان نارمک ، طبقه فوقانی رستوران نارمک ، واحد 2

ایمیل : ایمیل عصر تلکام

وب سایت : http://www.asretelecom.com

نشانی صفحه : http://www.bazar-mashad.com/2321

اینترنت پرسرعت +ADSL2 عصر تلکام

 • عصر تلکام
  big image
  عصر تلکام
 • عصر تلکام
  big image
  عصر تلکام
 • عصر تلکام ADSL
  big image
  عصر تلکام ADSL
 • عصر تلکام
  big image
  عصر تلکام
 • عصر تلکام
  big image
  عصر تلکام
 • ADSL عصر تلکام
  big image
  ADSL عصر تلکام
 • عصر تلکام
  big image
  عصر تلکام
 • عصر تلکام
  big image
  عصر تلکام

نوشتن دیدگاه

لطفا دیدگاهی مرتبط با موضوع صفحه ارسال نمایید


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

راهنمای تبلیغات

کالا و خدمات خود را در تبلیغات ویژه اصناف معرفی کنید. یک صفحه توضیحات کامل شامل معرفی واحد صنفی و زمینه فعالیت شغلی به همراه برند و لوگوی تجاری، ایجاد گالری تصاویر، نمایش لیست محصولات و دریافت سفارش مشتری، درج تلفن تماس و نشانی جهت نمایش در نقشه مربوطه.

صفحه ویژهتبلیغات ویژه اصناف

اطلاعات بازار مشهد

تبلیغات متنی و لینک
تبلیغات متنی و درج لینک ، ثبت لینک
http://www.bazar-mashad.com


 

ثبت اطلاعات شغلی، تبلیغات اینترنتی و نیازمندی‌های عمومی بازار مشهد

کپی رایت © 2017 | کلیه حقوق مادی و معنوی نزد سایت بانک اطلاعات بازار مشهد محفوظ است

Design by : بازار مشهد.